Instytut Neofilologii Akademii Pomorskiej w Słupsku wraz z Miejską Biblioteką Publiczną i Centrum Kultury i Języka Rosyjskiego w Słupsku ma przyjemność poinformować, iż w ramach cyklicznego Bałtyckiego Festiwalu Nauki przygotowywanego przez jednostki organizacyjne naszej Uczelni, w dniu 21 maja 2015 roku organizuje VIII Konkurs wiedzy o Rosji zatytułowany „Ścieżkami Rosji...”.

Poprzez tak określoną formułę pragniemy kolejny raz zainteresować młodzież szkół ponadgimnazjalnych problematyką współczesnej Rosji, jej historią i wielowiekową kulturą. Konkurs ma na celu propagowanie wiedzy o realiach rosyjskiego obszaru językowego.

Z satysfakcją przyjmiemy informację o udziale Państwa Uczniów w naszym przedsięwzięciu, dlatego też zwracamy się z uprzejmą prośbą o rozpropagowanie naszej idei w Państwa szkole. W załączeniu przesyłamy Regulamin Konkursu oraz Kartę zgłoszenia.

Jednocześnie uprzejmie prosimy o rozpropagowanie wśród młodzieży klas maturalnych informacji o uruchamianych przez Instytut Neofilologii w roku akademickim 2015/2016 specjalnościach rosyjskojęzycznych.

Dokumenty:
 - Zaproszenie .