Studia stacjonarne

1. Spotkania studentów I roku Filologii stacjonarnych studiów pierwszego stopnia z opiekunami lat w ramach poniższych specjalności odbędą się w dniu 2 października 2017 r. (siedziba Instytutu Neofilologii przy ul. Słowiańskiej 8) według następującego harmonogramu:
- Filologia angielska - godz. 9:00, sala nr 019 (aula). Opiekun: mgr Magdalena Machutta-Bałbatun

2. Spotkania studentów I roku Filologii stacjonarnych studiów drugiego stopnia z opiekunami lat w ramach poniższych specjalności odbędą się w dniu 2 października 2017 r. (siedziba Instytutu Neofilologii przy ul. Słowiańskiej 8) według następującego harmonogramu:
- Filologia angielska – godz. 9.00, sala 129. Opiekun: mgr Katarzyna Zychowicz
- Filologia rosyjska z językiem angielskim – godz. 9.00, sala 109. Opiekun: dr Walentyna Bugłak

3. Zajęcia dydaktyczne w roku akademickim 2017/2018 dla pozostałych studentów, tj. II i III roku Filologii (studia stacjonarne SPS) i II roku Filologii (studia stacjonarne SDS) rozpoczną się 2 października 2017 r. zgodnie z rozkładami zajęć.

Studia niestacjonarne

1. Zajęcia dydaktyczne dla studentów I roku studiów pierwszego stopnia Filologii, specjalność: Filologia angielska rozpoczną się w dniu 13 października 2017 r. o godz. 15.00 spotkaniem organizacyjnym z opiekunem roku – dr Idalią Smoczyk- Jackowiak.

2. Zajęcia dydaktyczne dla pozostałych lat Filologii, specjalność: Filologia angielska i Filologia germańska (studia niestacjonarne SPS i SDS) rozpoczną się 13 października 2017 r. zgodnie z rozkładami zajęć.