Instytut Neofilologii Akademii Pomorskiej w Słupsku, Studenckie Koło Naukowe „Horyzonty Rosji” wraz z Miejską Biblioteką Publiczną i Centrum Kultury i Języka Rosyjskiego w Słupsku ma przyjemność poinformować, iż w ramach Bałtyckiego Festiwalu Nauki przygotowywanego przez jednostki organizacyjne naszej Uczelni, w dniu 24 maja 2018 roku organizuje XI Konkurs wiedzy o Rosji zatytułowany „Ścieżkami Rosji...”.
Poprzez tak określoną formułę pragniemy kolejny raz zainteresować młodzież szkół ponadgimnazjalnych problematyką współczesnej Rosji, jej historią i wielowiekową kulturą. Konkurs ma na celu propagowanie wiedzy o realiach rosyjskiego obszaru językowego.
Z satysfakcją przyjmiemy informację o udziale Państwa Uczniów w naszym przedsięwzięciu, dlatego też zwracamy się z uprzejmą prośbą o rozpropagowanie naszej idei w Państwa szkole.
Serdecznie zapraszamy!

Licząc na owocną współpracę załączamy wyrazy szacunku.
W imieniu organizatorów
- dr Piotr Gancarz