W okresie wakacyjnym w Instytucie Neofilologii zainstalowano nowoczesny sprzęt do tłumaczeń symultanicznych.

W okresie wakacyjnym w Instytucie Neofilologii została zainstalowana kabina tłumaczeniowa oraz cyfrowy system tłumaczeń symultanicznych. Sprzęt posłuży zarówno studentom specjalności tłumaczeniowej, jak i studentom pozostałych specjalności do podnoszenia ich kompetencji medialnych i translacyjnych. Podczas zajęć dydaktycznych studenci nabędą unikatowych umiejętności niezwykle pożądanych na dzisiejszym rynku pracy, w tym w instytucjach Unii Europejskiej.

Serdecznie zapraszamy na nasze studia!

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć.

Kabina small 1 1

Kabina small 1 2Kabina small 1 3