Poradnia językowa

  FILOLOGIA GERMAŃSKA  

 

Masz problem z pracą domową, ćwiczeniem gramatycznym, wypracowaniem? Napisz do nas. Pomożemy Ci rozwiązać Twój problem z językiem obcym.

Studenci filologii germańskiej chętnie podzielą się swoją wiedzą, udzielą informacji, wyjaśnią, doradzą. Nie napiszemy jednak za Ciebie wypracowania, nie przetłumaczymy tekstu, ani nie rozwiążemy za Ciebie ćwiczenia, ale podpowiemy, jak możesz to samodzielnie zrobisz, dlaczego wybrać taką a nie inną formę gramatyczną, dlaczego użyć takiego a nie innego zwrotu, by zdanie było poprawne stylistycznie. W sprawach szczególnie trudnych możesz też poradzić się naszych wykładowców.

Podajemy Ci mail grupowy do naszych studentów.

Zajrzyj, zapytaj, zafunduj sobie poradę za darmo! Czekamy na Ciebie!

Filologia rok 1: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Filologia rok 2: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Filologia rok 3: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Kontakt

Instytut Neofilologii
Akademia Pomorska w Słupsku

ul. Słowiańska 8
76-200 Słupsk
Telefon: 59 840 01 71

Sekretariat Instytutu
L. Juszczykowska
Pokój nr 201
Telefon: 59 840 01 71 wew. 229
E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Czasopismo naukowe

okładka